Dodatki

Wszystko o ostrzałkach

lansky ostrzałka

Amerykańska firma Lansky to lider w produkcji noży, osełek i ostrzałek, systemów do ostrzenia noży i to już od ponad trzydziestu lat. Firma ciągle się rozwija, a jej przedmioty sprzedaje się na całym świecie z dużym powodzeniem. Wszystkie produkty tej marki wykonane są z trwałych, odpornych materiałów. Projektuje się je tak, aby każdy mógł z nich skorzystać, bez względu na to, czy jest to osoba lewo czy prawo ręczna.

Oferta amerykańskiej firmy Lansky

Najpopularniejszymi przedmiotami są kieszonkowe ostrzałki, osełki do noży kuchennych, narzędzi domowych, ogrodowych czy warsztatowych. Wszystkie te przedmioty są proste w użyciu, nieskomplikowane. Mogą z nich korzystać profesjonaliści, ale także całkowici amatorzy.
Ze względu na niewielki rozmiar Lansky ostrzałka świetnie sprawdzi się w podróży, bo nie zajmie dużo miejsca w bagażu, a także w kuchni, gdzie można ją schować dosłownie wszędzie.

lansky ostrzałka

Lansky ostrzałka- flagowy produkt tej marki

Ostrzałka to przedmiot, który jest najchętniej kupowany nie tylko w Europie, ale i na świecie.
Występuje w siedmiu różnych konfiguracjach. Ma od trzech do siedmiu kamieni ostrzących. Wykonane są z tlenku glinu, mają ceramiczne pręty, osełki są z węglika wolframu, a ich płytki mają diamentowy nasyp.
Ostrzałki marki Lansky spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Używa się ich do wykonania różnych prac, w wielu zawodach są po prostu niezbędne. Ostrzą zarówno noże myśliwskie, jak i te zwykłe, używane w kuchni, w każdym domu, albo noże, których używa się w gastronomii. Można je znaleźć w sklepie na https://www.hobby4men.com/ostrzalka-kamien-lansky-ultra-fine-s1000-071-000.html.