Dodatki

Latarka olight m1x striker – zdecydowanie od zadań specjalnych

latarka olight m1x striker xm-l2 specyfikacja

Czy latarka może również służyć do obrony? – Oczywiście że tak! Nowoczesne i zaawansowane pod względem elektronicznym tego rodzaju akcesoria pełnią znacznie więcej funkcji niż tylko oświetlenie najbliższego otoczenia w całkowitej ciemności. Z cała pewnością można powiedzieć to o latarce olight m1x striker.

Nieduży kształt a wyjątkowa moc

latarka olight m1x striker xm-l2Latarka olight m1x striker to superwydajna dioda Cree XM-L2. Pozwala ona na osiągnięcie strumienia wydajnego światła o mocy 1000 lumenów, nawet na odległość 190 metrów. Nic więc dziwnego, że sprawdzi się przede wszystkim w ekstremalnych warunkach. Może być zasilana zarówno bateriami, jak i z pomocą akumulatorków. Dzięki temu możliwe jest wygodne zarządzanie energią. Zaawansowana elektronika chroni diodę przed przegrzaniem.

Ten wydajny sprzęt jest również niewielkich rozmiarów, co jeszcze bardziej wypływa na wygodę w użytkowaniu w różnych warunkach. Posiada profesjonalną i niezwykle wytrzymałą obudowę, która wytrzymuje upadek z wysokości 1,5 metra, a także zanurzenie w wodzie na pół godziny do 1 metra głębokości. Mocna obudowa może służyć również jako broń.

Praktyczne dodatki

Nie można nie wspomnieć o wygodnym i sprężystym klipsie, który umożliwia zapięcie latarki w dowolnym miejscu, np. do szlufki, krawędzi kieszeni, rękawa, a także czapki z daszkiem. Posiada pięć trybów pracy, w tym również funkcję Strobo, która służy przede wszystkim do odstraszania agresywnych zwierząt, jakie można spotkać na swojej drodze. Nic więc dziwnego, że znajduje zastosowanie nie tylko u osób prywatnych, ale również służb bezpieczeństwa.

Niestety taki sprzęt nie jest czymś powszechnie dostępnym, warto więc zainteresować się ofertą sklepów internetowych jak hobby4men (https://www.hobby4men.com/latarka-olight-m1x-striker-xm-l2.html), którego atutem jest przystępna cena i ekspresowa wysyłka.