Samoobrona

Naszywki wojskowe – świetne akcesoria dla drużyn ASG

Próbowałeś w swoim życiu paintballu? Jeżeli tak i ci się podobało, to koniecznie spróbuj rozgrywek ASG, czyli takich, w których wykorzystywane są tzw. air soft guns, będące wiernymi replikami broni palnej. Główną różnicą między bronią używaną w paintballu, a tą wykorzystywaną do rozgrywek ASG jest rodzaj amunicji.

W paintballu wykorzystuje się kulki o średnicy 10-15mm, podczas gdy w replikach ASG wykorzystuje się mniejsze, plastikowe kulki, zazwyczaj o średnicy 6mm. Jeżeli chodzi o napęd replik, to najczęściej spotykane są te o napędzie elektrycznym i sprężynowym. Można również znaleźć ASG napędzane gazem (najczęściej green gazem lub CO2). Drużyny ASG bardzo często tworzą własne zasady oraz posiadają różne akcesoria, odróżniające ich od innych graczy. Jednym z takich akcesoriów mogą być naszywki wojskowe, które pomogą stworzyć odpowiedni klimat. Jeżeli interesuje cię strzelectwo, ale z jakiegoś powodu nie chcesz lub nie możesz korzystać z broni palnej, to repliki air soft guns będą najlepszą alternatywą!

Naszywki wojskowe – jakie produkty można znaleźć na rynku?

Jeżeli interesujesz się tematyką militariów to tzw. morale patch, czyli naszywki wojskowe z pewnością są ci znane. Te wojskowe insygnia noszone są nie tylko przez żołnierzy, ale również przez motocyklistów, drużyny ASG, czy też operatorów sił specjalnych. Na rynku można się spotkać z naszywkami militarnymi do faktycznego naszycia na tkaninę lub też z tymi na rzep, które łatwiej odczepić od ubrania. Jeżeli chodzi o dostępność wzorów, to naprawdę jest w czym wybierać! Do popularnych naszywek należą te z grupą krwi oraz flagami. Nie są to jednak jedyne dostępne insygnia. W sklepach zajmujących się sprzedażą wojskowych insygniów bez problemu można naleźć również naszywki z symbolami różnych grup wojskowych. Bez problemu można kupić także naszywki z np. wzorem broni lub nazwą kraju. Wybór jest naprawdę spory, dzięki czemu każda osoba, szukająca produktu dla siebie, będzie w stanie znaleźć coś odpowiadającego jej potrzebom.