Broń biała

Jak nauczyć się trików z nożami?

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób inwestuje w specjalne noże, aby nauczyć się ciekawych i oryginalnych trików. Pamiętać należy jednak o tym, że nie wszystkie noże dostępne na rynku nadają się do takiej zabawy.

Moda na motylki

Od bardzo wielu lat rekordy sprzedaży bije motylkowy nóż, który błyskawicznie znika z półek sklepowych. Warto wspomnieć również i o tym, że wielu producentów oferuje specjalną linię tego typu noży, która przeznaczona jest właśnie do wykonywania trików.

model noża motylkowego

Jak nauczyć się trików z nożami?

Osoby, które chcą nauczyć się ciekawych trików powinny postawić w pierwszej kolejności na nóż motylkowy. Na samym starcie warto kupić nóż treningowy, dzięki któremu będzie można doszkolić swoje umiejętności posługiwania się motylkami. Noże do treningów są w 100% bezpieczne ponieważ posiadają tępą głownię.

Jaki nóż motylkowy wybrać?

Najlepszym wyborem są zawsze noże motylkowe wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 440, które na całej swojej powierzchni pokryte są specjalną powłoką o właściwościach antykorozyjnych. Konstrukcja głowni powinna być bardzo lekka i dość wytrzymała. Wybierając nóż do trików warto zadbać również i o to, aby prezentował on się bardzo okazale, dzięki czemu sztuczki będą jeszcze lepiej wyglądać.

Dodaj komentarz